29 listopada 2022
Największy przewodnik po bezpiecznym i prawnym kupowaniu leków od aptek internetowych

Największy przewodnik po bezpiecznym i prawnym kupowaniu leków od aptek internetowych

Spis treściNieznane fakty o receptach – Amwell10 łatwych faktów na temat apteki bez recepty, nie opisano żadnych leków potrzebnych na receptę

apteki. W przypadku osób z cukrzycą brak zdolności do płacenia cen Stanów Zjednoczonych za insulinę może być kwestią konieczności, dlatego wiele rodzin patrzy na Kanadę lub Meksyk, aby zaspokoić swoje żądania. Robin Cressman, zdiagnozowano, że w 2012 r. Zdiagnozowano cukrzycę typu 1, a także skończyło się śpiewającym zwolennikiem obniżonych stawek leków, twierdzi, że pomimo polisy ubezpieczeniowej płaciła 7 000 USD rocznie za kieszeń za dwa leki insulinowe Ona potrzebuje: Lantus i Humalog.

Podczas podróży do Tijuana w Meksyku w 2014 roku wyróżniała. Z niewielkiej fanfarą, stwierdza, była w stanie kupić oba leki nieproszenie się za znacznie mniej niż 10% tego, co kosztowały ją na północ od granicy.

Po pierwsze: jest to praktycznie niezgodne z prawem. 2: Nie jest prawdopodobne, że na pewno będziesz ścigany. Pomimo głównego zakazu, standardy FDA pozwalają przedstawicielom federalnym powstrzymać się od egzekwowania prawa „Gdy ilość, a także celem są wyraźnie do użytku, a także produkt nie stanowi nieuzasadnionego zagrożenia dla jednostki.„Zastosowanie osobiste zazwyczaj wskazuje nie większe niż 90-dniowe dostawy.

Osoby zdają sobie sprawę z tej metody twierdzą, że na ogół możesz przejść przez niestandardowe wykonania bez problemu, jeśli zabraknie niż 3 miesiące, deklarujesz go agentom spersonalizowanym i ujawniasz im receptę lekarza lub indywidualną notatkę zeznającą Jest to do użytku indywidualnego, oprócz danych kontaktowych dla lekarza.

Kupowanie leków online od międzynarodowych aptek dodatkowo ma tendencję do w dużej mierze niekwestionowanej. „Od czasu do czasu ma miejsce”, ale zwykle nie – mówi Levitt.

Znacznie większe ryzyko, jeśli idziesz na zakupy za granicą w celu leków, jest to, że nie możesz dostać tego, za co zapłaciłeś, a także może nie być bezpieczne. „Na świecie farmaceutycznym jest dużo złomu” – mówi dr. Ken Croen, lekarz medyczny w zespole medycznym Scarsdale w Westchester kupie viagre, n.Y., który doradza wiele swoich klientów, co dokładnie, jak bezpiecznie kupować leki w Kanadzie.

Uzyskaj ten raport o czyjej leki na receptę z Kanady? – RXSAVER ™

Z pewnością będziesz musiał trochę weryfikować. Przed współpracą z apteką internetową potwierdza, że ​​jest akredytowana w swojej ojczyźnie, a także że kraj ma silne wytyczne dotyczące apteki, stwierdza dr. Aaron s. Kesselheim, profesor medycyny w Brigham & Centrum Zdrowia Kobiet, a także Harvard Medical College.

Dodatkowo zbadaj, aby upewnić się, że apteka publikuje adres, a także numer telefonu na swojej stronie internetowej. Specjaliści sugerują, że skorzystanie z aptek on-line, które nie wymagają recepty lekarza: są one dodatkowe najprawdopodobniej zmniejszają różne inne krawędzie. Kilka stron internetowych sprawdza dla Ciebie, wykorzystując je i inne standardy.

com) umożliwia kontrastowanie wskaźników medycyny wśród wielu sklepów z narkotykami, których autentyczność faktycznie akredytowała. Jego konsumenci „często są osobami żyjącymi w U.S., Uzyskaj stałe przychody lub niskie dochody, a także nie można zapłacić za leki, w których mieszkają ” – mówi Tim Smith, ogólny nadzorca stowarzyszenia.

vegetotu.pl
[email protected]
brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.

X